Про компанію

Наша компанія ТОВ "КремЕлектро" була заснована 2008 року і налічувала 10 кваліфікованих співробітників. Ще в 2012 році ми зайняли гідне місце на ринку України, як компанія яка виконує весь спектр робіт, від зародження потреби до її повної реалізації ... На даний момент ми виросли і стали сильними!

Наш колектив професіоналів прагне надати максимально ефективні рішення в області будівництва, проектування, розподілу електроенергії, енергозберігаючих технологій, автоматизації та управління технологічних процесів. Також ми дуже цінуємо час нашого клієнта, тому візьмемо на себе всі організаційні дрібниці:

 

  • вибір постачальника необхідних матеріалів;
  • вибір постачальника необхідного обладнання;
  • і так д ..

І це все для того щоб наш покупець не розпорошувався в цій непотрібній для нього метушні. Звертаючись до нас ви впевнені в компетентності, відповідальності а також в якості і термінах виконання поставлених перед нами завдань!

Ми цінуємо те що нам довіряють всі наші замовники і готові запропонувати максимально зручні умови співпраці, а також маємо складський запас матеріалів для швидкого вирішення будь-якої Вашої проблеми, або усунення аварійної ситуації!

Наші види послуг:

Проектування - електропостачання і електроосвітлення.

Електромонтажні роботи - монтаж кабельних ліній 0,4 кВ - 35 кВ, монтаж повітряних ліній електропередачі 0,4 кВ - 35 кВ, установка опор освітлення (Ж / Б, оцинковані, дерев'яні), монтаж кабельної арматури, монтаж щитового обладнання (ПЗР, ШУНО), електромонтажні роботи всередині житлових і виробничих приміщень.

Поставка матеріалів - електротехніка, кабель-провід, металоконструкції, будівельні матеріали та інші витратні матеріали.

Послуги спеціальної техніки - мала і велика спецтехніка для вирішення будь-яких завдань

Завжди раді бачити Вас серед наших клієнтів - колектив компаній ТОВ «КремЕлектро» Кременчук.

Наши сотрудники